עידן פיננסי חדש

שירותי גבייה , ייעוץ והדרכה

עידן סנוף  – מייסד עידן פיננסי חדש
רואה חשבון במקצועו, מומחה לגבייה נכונה, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מימון וניהול פיננסי. נושא עמו 17 שנות ניסיון בניהול סיכוני אשראי וגבייה.

בשנים האחרונות יועץ ומלווה עסקים רבים : קטנים, בינוניים וגדולים ועוסק בגביית כספים ללקוחות בארץ ובחו"ל. בנוסף, עידן עורך סדנאות מצוינות בגבייה בלשכת המסחר בתל אביב , במרכז ההדרכות של ההתיישבות הקיבוצית ובחברת ההדרכות A2B .

בעברו ניהל את מחלקת ההכנסות והגבייה בחברת AVIS , ניהול מערך גבייה של עשרות מיליוני ₪ מידי חודש , ניהול של עשרים וארבעה עובדים , ארבעה משרדי עורכי דין, קצין ביטחון ועוד.

בוגר פירמת ראיית החשבון סומך חייקין KPMG.


אודות עידן פיננסי חדש
עידן פיננסי חדש עוסקת בשיפור וקידום הגבייה בעסקים ובארגונים ומטרתה היא ללמד את מיומנויות הגבייה , לייצב או להשביח מערכי גבייה, לייעץ וללוות בעלי עסקים שעושים כמעט הכול בעסק שלהם , להדריך מנהלי מחלקות גבייה, צוותי גבייה  ואנשי מכירות שרוצים לשפר את ביצועיהם בתחום הגבייה. וכן עוסקת בגישור בין לקוחות חייבים לספקים באופן כזה שהלקוח ישלם וימשיך להיות לקוח.

ייחודה של עידן פיננסי חדש הוא בכך שחלק מרכזי מפעילותה הינו שירותי גבייה במיקור חוץ לעסקים וארגונים בארץ ובחו"ל בדגש על גבייה של "חובות קשים" מלקוחות שמסרבים לשלם, לקוחות שנמצאים במצב כספי לא טוב, שחזרו להם שיקים, שמתחמקים מתשלום, לקוחות שאבד איתם הקשר וגם לקוחות שקיבלו שירות לא טוב או מוצר פגום וכתוצאה מכך מסרבים לשלם.

בעידן פיננסי חדש פיתחנו שיטה ייחודית לקידום מתודולוגיית גבייה בעסקים ובארגונים. שיטת פירמידת הגבייה מבוססת על מודל שעון החול ועל העקרונות הבאים : חווית הלקוח, מצוינות ואיכות בתהליכי הגבייה והארגון הגובה.

הידע הרב והעכשווי שנצבר מפעילות שירותי הגבייה במיקור חוץ והניסיון העשיר של מנהלה רו"ח עידן סנוף ,מפתח שיטת פירמידת הגבייה, מעניקים לעידן פיננסי חדש את הכלים, הידע והיכולת לפעול בתחום הגבייה בצורה ייחודית שמבדלת אותה בשוק ואשר מביאה לתוצאות מצוינות בגביית כספים ובמניעת חובות אבודים.

ליצירת קשר לחץ כאן